• image1.jpg
  • image11.jpg
  • image15.jpg
  • image20.jpg
  • image30.jpg
  • image40.jpg
  • image50.jpg
  • image70.jpg
  • image80.jpg

Весняний суботник

Весняний суботник

     Продовжуючи українську традицію весняного прибирання присадибних ділянок, впорядкування територій співробітники КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» провели весняний суботник 7 березня 2019 року.

        Були впорядковані клумби та квітники, територія лікарні, зібране і вивезене опале листя, ліквідовано два несанкціонованих сміттєзвалища.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProId7d17fb466b

Навчання акушер-гінекологів та реаніматологів

Навчання акушер-гінекологів та реаніматологів

 

02.03.2019р. на базі КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» відбулося навчання акушер-гінекологів та реаніматологів лікувальних закладів Могилів-Подільського, Муровано-Куриловецького, Ямпільського районів за участю обласного позаштатного спеціаліста за фахом «Акушерство та гінекологія» Кукурузи І.Л., обласного позаштатного спеціаліста за фахом «Акушерська реанімація» Титаренко Н.В. з питань тромбоемболітичних ускладнень в акушерській практиці.

Акутуальність тромболітичних ускладнень в акушерстві зумовлена важкістю перебігу і необхідністю прийняття негайних рішень. В ході навчання відпрацьовані питання профілактики тромболітичних ускладнень та надання невідкладної допомоги при їх виникненні.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProIdd15f8fbd6d

 

Засідання підсумкової медичної ради КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ»

Засідання підсумкової медичної ради

КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ»

18 лютого 2019 року в КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» відбулось засідання медичної ради «Про підсумки діяльності Могилів-Подільської ОЛІЛ за 2018 рік та актуальні завдання на 2019 рік».

З доповіддю виступив головний лікар Миколюк Василь Васильович.

 

Було відмічено що у 2018 році фахівцями ОЛІЛ проводились заходи, спрямовані   на підвищення якості  медичної допомоги та доступності медичних послуг, ефективного використання наявних кадрових, фінансових та матеріальних ресурсів, зміцнення репутації ОЛІЛ як надійного медичного закладу, який гарантовано надає медичну допомогу відповідно сучасним стандартам і принципам доказової медицини.

Відповідно до програми реформування медичної галузі проведена автономізація нашого закладу, рішенням №694 28 сесії Могилів-Подільської міської ради 7 скликання від 10.09.18р. комунальна установа ОЛІЛ була реорганізована в комунальне некомерційне підприємство.

 

Були поновлені ліцензії на всі необхідні види діяльності (медичну практику, обіг наркотичних засобів і прекурсорів), підтверджено дію сертифікату на систему управління якістю стосовно надання послуг у сфері охорони здоров’я.

У 2018 році в плані зміцнення матеріально-технічної бази:

 

- Проводився ремонт відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги на суму 543,4 тис.грн.;

- Замінено 54 віконних блоків в інфекційному відділенні на металопластикові енергозберігаючі конструкції на суму 198,0 тис.грн.;

Проведений поточний ремонт системи опалення на суму 315,4 тис.грн.

на базі ОЛІЛ відкрито відділення гемодіалізу як сателітний підрозділ Центру гемодіалізу Вінницької обласної лікарні;

ведеться реконструкція приміщення для кардіологічного відділення з рентгенопераційним блоком.

Всі закупівлі у закладі проводяться через електронну систему PROZORO, що визначається необхідністю забезпечення ефективного використання бюджетних коштів при розвитку конкуренції та відкритості закупівель.

Так, протягом минулого року було проведено 15 тендерних та 101 допорогову закупівлю, завдяки чому було досягнуто економію коштів в сумі 451,6 тис.грн.

У 2018 році за допомогою  електронної системи PROZORO було придбано обладнання на суму 304,9 тис.грн, в т.ч. монітор пацієнта, два пульсоксиметра, алкотестер, два реєстратори добового моніторування артеріального тиску, дві пральні машини, медичні каталки, лікарняні ліжка, протипролежневі матраци.

У 2018 році до фахівців консультативно-діагностичної поліклініки відбулось 201,3 тис. відвідувань, стаціонарну допомогу отримали біля 9 тис. пацієнтів, на ліжках денного стаціонару проліковано 1,2 тис. пацієнтів.

Виконано 1,6 тис. операцій в стаціонарних умовах і більше двох тисяч оперативних втручань амбулаторно.

У перинатальному центрі ОЛІЛ відбулось 578 пологів, народилось живими 582 дитини. Є приклади виживання немовлят з крайнім ступенем незрілості - 930гр. при народженні.

Випадків материнської і ранньої неонатальної смертності не було, показник перинатальної смертності 5,1%о при обласному показнику 6,6%о.

Основними завданнями медичних працівників на 2019 рік є:

комп’ютеризація підрозділів ОЛІЛ, в першу чергу КДП і діагностичних служб;

придбання і впровадження медичної інформаційної системи з метою  ведення медичних облікових форм в електронному форматі, максимальної автоматизації звітності;

укладання договору з НСЗУ та перехід на нову модель фінансування;

дооснащення структурних підрозділів медичною апаратурою і обладнанням відповідно табелю оснащення;

забезпечення реалізації заходів діючих програм галузі охорони здоров’я.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProId5d078411d5

 

Виїзне засідання симуляційного центру ВОКЛ ім. М.І.Пирогова

 

         09.02.2019 року фахівцями симуляційного центру ВОКЛ ім. М.І.Пирогова за участю обласного акушер-гінеколога Кукурузи І.Л. на базі КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» проведено навчання акушер-гінекологів, анестезіологів, акушерок лікувальних закладів Могилів-Подільського, Ямпільського, Муровано-Куриловецького, Чернівецького районів.

         В ході навчання відпрацьовані питання надання медичної допомоги при акушерських кровотечах, які залишаються однією з головних причин материнської захворюваності та смертності.

         Мета навчання – підвищення якості та ефективності медичної допомоги при акушерських кровотечах, що дозволить забезпечити попередження можливих ускладнень (геморагічний шок, ДВЗ-синдром, полі- органна недостатність) та зберегти репродуктивне здоров’я жінки.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProId1f086d570b

Запрошення на роботу

Комунальне некомерційне підприємство "Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування" Могилів-Подільської міської ради запрошує на роботу працівників зі спеціальностей:

-         Лікар-хірург (оперуючий) першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії;

-         Лікар-травматолог (оперуючий) першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії;

-         Лікар-онколог;

-         Лікар-кардіолог (оперуючий) першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії;

-         Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії;

-         Лікар-педіатр першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії;

-         Три лікарі з медицини невідкладних станів першої, другої та вищої кваліфікаційної категорії;

Довідки за телефоном (04337) 6-47-99