• image1.jpg
  • image11.jpg
  • image15.jpg
  • image20.jpg
  • image30.jpg
  • image40.jpg
  • image50.jpg
  • image70.jpg
  • image80.jpg

Семінар-тренінг «Гострий коронарний синдром та серцево-легенева реанімація»

22 травня 2019 року на базі КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» відбувся семінар-тренінг з питань надання медичної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом та проведення серцево-легеневої реанімації за участю д.м.н. професора Распутіної Л.В., обласного спеціаліста, відповідального за медичну роботу за фахом «Кардіологія» у Вінницькій області, к.м.н. Данильчука І.В., заступника головного лікаря КНП «ВРЦССП», лікарів-реаніматологів Соломончука А.В., Белінського А.В. лікаря-аритмолога Данилевич Т.Д. для медичних працівників Центрів ПМСД, ОЛІЛ, ЕМД, медичного коледжу.

Програма навчання складалась з теоретичної частини (лекції) та практичної, коли були відпрацьовані практичні навички серцево-легеневої реанімації  у пацієнтів з ГКС.

Також було  проведене тестування практичних лікарів з питань ГКС та серцево-легеневої реанімації.

Сучасні методи діагностики та лікування гострого коронарного синдрому, насамперед коронарографія, стентування коронарних судин дозволяють знизити передчасну смертність у пацієнтів з ішемічною хворобою серця, значно покращити якість життя хворих.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProIdfd88552203

Конференція «Актуальні питання діагностики та лікування дітей раннього віку»

В рамках  проекту Освітня платформа «Безперервна освіта лікаря загальної практики – сімейної медицини» 21 травня 2019 року на базі КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» відбулась міжрайонна конференція на тему  «Актуальні питання діагностики та лікування дітей раннього віку».

В роботі конференції прийняли участь лікарі ЗПСМ, педіатри, практичні лікарі інших спеціальностей Могилів-Подільського, Мурованокуриловецького, Чернівецького та Ямпільського районів.

З питаннями: поліпшення імунітету дитини, діагностична і терапевтична тактика при гострій респіраторній патології у дітей, сечовий та діарейний синдром у дітей раннього віку виступили: голова Асоціації педіатрів Вінницької області професор Яблонь О.С., доценти Мазулов О.В., Кислова Ю.О.

 Отримані практичними лікарями рекомендації по діагностиці та лікуванню патології, безумовно, будуть використані при наданні медичної допомоги дітям та підвищать її ефективність.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProIdaeca5bd4f6

Наставницький візит з клінічних питань стосовно туберкульозу

15.05.2019р. на базі КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» відбувся наставницький візит з клінічних питань стосовно туберкульозу за участю регіонального клінічного наставника Мацери В.Л. - зав.відділенням хіміорезистентного туберкульозу ВОСТМО «Фтизіатрія».

Захворюваність на активний туберкульоз, включаючи його рецидиви, серед всього населення України становила 62,3 чол. на 100 тис.населення.

Для подолання туберкульозу необхідно сконцентрувати зусилля не лише на лікуванні, а й на ранній діагностиці. Це допоможе почати лікування туберкульозу ще до того, як хвороба почала проявлятися.

У 2019 році Вінницька область – одна з перших 10 в Україні, в якій 4 системи діагностування GeneXpert працюють не тільки у спеціалізованих закладах, а і у лабораторіях закладів охорони здоров’я вторинного рівня, в т.ч. в КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ».

Клінічний наставник Мацера В.Л. детально проаналізував сучасні методи діагностики та лікування туберкульозу, насамперед хіміорезистентного.

Отримана інформація, безумовно, допоможе медичним працівникам підвищити настороженість щодо захворювання даною недугою, правильно планувати обстеження пацієнтів, своєчасно призначити сучасне лікування.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProIdee9f3f03f5

Обласна нарада щодо реформування медичної галузі

vНа базі Калинівської ЦРЛ 17.04.2019р. відбулась нарада щодо подальшого реформування медичної галузі Вінницької області за участю директора Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Грабович Л.О., заступників директора ДОЗ, начальника управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я Вінницької ОДА Задорожної О.І..
v  На нараді був оголошений рейтинг закладів охорони здоров’я госпітальних округів Вінницької області.
v  КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» Могилів-Подільської міської ради, яка входить до складу Західного госпітального округу, набрала найбільшу кількість балів в цілому та за 4 напрямками: попит населення, функціональні потужності, гострота випадків та функціональна ефективність.
v  Така об’єктивна оцінка діяльності КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» Могилів-Подільської міської ради відображає професійний рівень медичного персоналу, можливості закладу щодо надання медичної допомоги високої якості і в необхідних об’ємах та постійну роботу колективу в плані покращення матеріально-технічної бази, комфортних умов перебування пацієнтів, впровадження новітніх методик та технологій.
View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProId3f8137ac26

Співробітники КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ» провели суботник

  

Ошатні клумби та квітники, доглянуті газони, впорядкована територія - так зустрічає пацієнтів КНП «Могилів-Подільська ОЛІЛ».

Щоб зберегти територію чистою і доглянутою співробітники ОЛІЛ систематично проводять прибирання та суботники. От і 25 квітня в «чистий четвер» перед Великоднем, вони вийшли, щоб прибрати сміття, обрізати кущі, посадити квіти. Це вже стало доброю традицією. А ще, суботник - це хороший заряд позитиву і весняний настрій.

View the embedded image gallery online at:
http://mogpodlik.com/novini#sigProIda6221e029f